Projekt „Rytmus lásky“  je vízia fanúšikov Michaela Jacksona - začínajúca ako "Projekt Ilúzia" na Facebooku.

Vďaka patrí autorke, bez nej by to celé nevzniklo. Slnko bez lúčov nie je slnkom, ale v tomto prípade každý jeden z nás je jedným z paprskov tej obrovskej žiarivej gule zvanej slniečko.

Knižka vznikla príspevkami prác fanúšikov Michaela Jacksona, z rôznych štátov celého sveta to ako ich inšpiroval.

Ukazuje pravý význam slova láska v mnohých podobách nádherného umenia.

Nie je to preto len knižka, ale šírenie dobrej myšlienky a iniciatívy do ktorej sme všetci zapojení.

Či už tvorcovia, ktorí  ste nejakým spôsobom prispeli k vzniku knižky ilustráciami, príspevkami, básňami, podnetmi, maľbami, alebo umeleckými predmetmi.

Choré deti, ktoré trpia na zákerné choroby ako leukémia, rakovina .... aby poskytovala pohodlie nich. Týmto projektom ich môžete podporiť príspevkom z predaja tlačenej väzby či ebook, čo z autorkinej strany bude odvedené do nadácie „Dobrý anjel“ – humanitárny systém občianskej finančnej pomoci.

Z našej strany MEA2000 výťažok zo zisku z predaja bude obrátený do rozvoja pracovných podmienok, vzdelávania a profesionalizácie zdrojov a motivačných príspevkov našich zdravotne postihnutých zamestnancov chráneného pracoviska. Zdravotne postihnutí občania, ktorí aj napriek svojim ťažkostiam pracujú u nás a snažia sa byť aktívni a živia svoje rodiny.  Pre viac informácií o projekte  kliknite sem

Pričiniť sa môžete aj vy čitatelia k podpore dobrej veci. Je to ďalší skvelý dôkaz, že dokonalá práca sa dá dosiahnuť, len spoločnými silami.

 

 

ENGLISH:

 

"Rhythm Of Love" is the vision of Michael Jackson's fans - beginning as "Project Illusion" on Facebook - to provide comfort for sick children. This project will support children suffering from cancer. The book was created with a contributions fans of Michael Jackson, how he inspired them. Book shows the true meaning of a word L.O.V.E. in each forms of a beautiful artworks.

 

Official Introduction Video of Rhythm of love

Official Introduction Video of Rhythm of love – The L.O.V.E. Goes ON