Connor je zapáleným ochrancom prírody, preto ho šokuje a rozzúri, keď počas niekoľkých týždňov objaví pozostatky nelegálne ulovených veľrýb. Netuší, že nie je sám, koho tieto vraždy zaujímajú, aspoň do chvíle, kým mu more k nohám nevyplaví ženu, ktorá miluje podmorský život rovnako ...

Merina Darxová, posledná z trojice súrodencov, bola kliatbou zmenená na sirénu a začlenila sa do podmorského sveta a spoločenstva morských panien.

Ako jediná z nich, ktorá kedysi bývala človekom, je vodkyňou Sirén vybratá, aby spolupracovala s Connorom a zastavila lov veľrýb.

K tomu jej pomôže jej anjelská švagriná Shine. Ale vzťah Connora a Meriny nezostane na pracovnej úrovni a už vôbec nie bez následkov.

Zmieri sa Connor s druhým, nadprirodzeným Merininým životom? A dokáže sa Merina vzdať milovaného oceánu, aby mohla ísť za hlasom svojho srdca?

 

UKÁŽKY

 

 

Popis: predná  Popis: zadná  Popis: C:\Users\Kristian Kitlei\Desktop\CD.gif

 

Popis: C:\Users\Kristian Kitlei\Documents\MEA2000\Produkt\ProductCD\Book\Miková Martina\UkazkyMiková\Vona oceanu\Clipboard12.jpgPopis: C:\Users\Kristian Kitlei\Documents\MEA2000\Produkt\ProductCD\Book\Miková Martina\UkazkyMiková\Vona oceanu\Clipboard11.jpgPopis: C:\Users\Kristian Kitlei\Documents\MEA2000\Produkt\ProductCD\Book\Miková Martina\UkazkyMiková\Vona oceanu\Clipboard10.jpgPopis: C:\Users\Kristian Kitlei\Documents\MEA2000\Produkt\ProductCD\Book\Miková Martina\UkazkyMiková\Vona oceanu\Clipboard09.jpgPopis: C:\Users\Kristian Kitlei\Documents\MEA2000\Produkt\ProductCD\Book\Miková Martina\UkazkyMiková\Vona oceanu\Clipboard08.jpgPopis: C:\Users\Kristian Kitlei\Documents\MEA2000\Produkt\ProductCD\Book\Miková Martina\UkazkyMiková\Vona oceanu\Clipboard07.jpgPopis: C:\Users\Kristian Kitlei\Documents\MEA2000\Produkt\ProductCD\Book\Miková Martina\UkazkyMiková\Vona oceanu\Clipboard06.jpgPopis: C:\Users\Kristian Kitlei\Documents\MEA2000\Produkt\ProductCD\Book\Miková Martina\UkazkyMiková\Vona oceanu\Clipboard05.jpgPopis: C:\Users\Kristian Kitlei\Documents\MEA2000\Produkt\ProductCD\Book\Miková Martina\UkazkyMiková\Vona oceanu\Clipboard04.jpgPopis: C:\Users\Kristian Kitlei\Documents\MEA2000\Produkt\ProductCD\Book\Miková Martina\UkazkyMiková\Vona oceanu\Clipboard03.jpgPopis: C:\Users\Kristian Kitlei\Documents\MEA2000\Produkt\ProductCD\Book\Miková Martina\UkazkyMiková\Vona oceanu\Clipboard02.jpgPopis: C:\Users\Kristian Kitlei\Documents\MEA2000\Produkt\ProductCD\Book\Miková Martina\UkazkyMiková\Vona oceanu\Clipboard01.jpgPopis: C:\Users\Kristian Kitlei\Documents\MEA2000\Produkt\ProductCD\Book\Miková Martina\UkazkyMiková\Vona oceanu\Clipboard13.jpg